Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCM0335C1E120JA16D
GCM0335C1E120JA16D
GCM0335C1E120JA16D Murata Electronics
GCM0335C1E120JA16-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Part Status: Active
Capacitance: 12 pF
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Part Status: Active, Capacitance: 12 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCM0335C1E120JA16D GCM0335C1E120JA16D Виробник : Murata Electronics GCM0335C1E120JA16-01A.pdf Description: CAP CER 12PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 12 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
GCM0335C1E120JA16D GCM0335C1E120JA16D Виробник : Murata Electronics GCM0335C1E120JA16_01-1964282.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 12PF 25V 5% 0201