GCM0335C1E1R9CD03D
GCM0335C1E1R9CD03D Murata Electronics North America
GCM0335C1E1R9CD03%23.pdf
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 1.9PF 25V NP0 0201
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.9pF 25Volts 0.25pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCM0335C1E1R9CD03D GCM0335C1E1R9CD03D Виробник : Murata Electronics c03e-806517.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 1.9pF 25Volts 0.25pF