Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCM0335C1E2R2CA16D
GCM0335C1E2R2CA16D
GCM0335C1E2R2CA16D Murata Electronics
GCM0335C1E2R2CA16-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 0201
Tolerance: ±0.25pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0201 (0603 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.013" (0.33mm)
Capacitance: 2.2 pF
на замовлення 13245 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 0201, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.25pF, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0201 (0603 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.013" (0.33mm), Capacitance: 2.2 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 43
GCM0335C1E2R2CA16D GCM0335C1E2R2CA16D Виробник : Murata Electronics GCM0335C1E2R2CA16-01A.pdf Description: CAP CER 2.2PF 25V C0G/NP0 0201
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.25pF
Voltage - Rated: 25V
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Capacitance: 2.2 pF