GCM0335C1E3R5CD03D
GCM0335C1E3R5CD03D Murata Electronics North America
c03e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 3.5PF 25V NP0 0201
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.5pF 25Volts 0.25pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCM0335C1E3R5CD03D GCM0335C1E3R5CD03D Виробник : Murata Electronics c03e-806517.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 3.5pF 25Volts 0.25pF