Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCM0335C1E4R0CA16D
GCM0335C1E4R0CA16D
GCM0335C1E4R0CA16D Murata Electronics
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4 pF 25 VDC 0.25 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCM0335C1E4R0CA16D GCM0335C1E4R0CA16D Виробник : Murata Electronics GCM0335C1E4R0CA16_01A-3141145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4 pF 25 VDC 0.25 pF 0201 C0G (NP0) AEC-Q200