Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCM0335C1E4R0CD03D
GCM0335C1E4R0CD03D
GCM0335C1E4R0CD03D Murata Electronics
c03e-806517.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4pF 25Volts 0.25pF
на замовлення 15000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCM0335C1E4R0CD03D GCM0335C1E4R0CD03D Виробник : Murata Electronics North America c03e.ashx Description: CAP CER 4PF 25V NP0 0201