GCM0335C1E4R2CD03D
GCM0335C1E4R2CD03D Murata Electronics North America
c03e.ashx?la=en-us
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 4.2PF 25V NP0 0201
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.2pF 25Volts 0.25pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCM0335C1E4R2CD03D GCM0335C1E4R2CD03D Виробник : Murata Electronics c03e-806517.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.2pF 25Volts 0.25pF