GCM0335C1E6R8DD03D
GCM0335C1E6R8DD03D Murata Electronics North America
c03e.ashx
Виробник: Murata Electronics North America
Description: CAP CER 6.8PF 25V NP0 0201
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8pF 25Volts 0.5pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCM0335C1E6R8DD03D GCM0335C1E6R8DD03D Виробник : Murata Electronics c03e-806517.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.8pF 25Volts 0.5pF