Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ0335C1H200JB01D
GCQ0335C1H200JB01D
GCQ0335C1H200JB01D Murata Electronics
GCQ0335C1H200JB01_01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0201 50VDC 20pF 5% C0G AEC-Q200
на замовлення 28680 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: MLCC SMD capacitors, Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 20pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0201; 180mm, Type of capacitor: ceramic, Kind of capacitor: MLCC, Capacitance: 20pF, Operating voltage: 50V, Dielectric: C0G (NP0), Tolerance: ±5%, Mounting: SMD, Case - inch: 0201, Case - mm: 0603, Manufacturer series: GCQ, Roll diameter max.: 180mm, Operating temperature: -55...125°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCQ0335C1H200JB01D GCQ0335C1H200JB01D Виробник : MURATA Category: MLCC SMD capacitors
Description: Capacitor: ceramic; MLCC; 20pF; 50V; C0G (NP0); ±5%; SMD; 0201; 180mm
Type of capacitor: ceramic
Kind of capacitor: MLCC
Capacitance: 20pF
Operating voltage: 50V
Dielectric: C0G (NP0)
Tolerance: ±5%
Mounting: SMD
Case - inch: 0201
Case - mm: 0603
Manufacturer series: GCQ
Roll diameter max.: 180mm
Operating temperature: -55...125°C