GCQ10A06 NIEC
GCQ10A06-file.pdf
Виробник: NIEC
TO220/3
на замовлення 28 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис GCQ10A06 NIEC
Description: DIODE ARR SCHOTT 60V 10A TO220-3, Packaging: Tube, Package / Case: TO-220-3, Mounting Type: Through Hole, Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io), Technology: Schottky, Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A, Supplier Device Package: TO-220-3, Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C, Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V, Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 580 mV @ 5 A, Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 mA @ 60 V.
Інші пропозиції GCQ10A06
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCQ10A06 GCQ10A06 Виробник : KYOCERA AVX GCQ10A06-file.pdf Description: DIODE ARR SCHOTT 60V 10A TO220-3
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Speed: Fast Recovery =< 500ns, > 200mA (Io)
Technology: Schottky
Current - Average Rectified (Io) (per Diode): 10A
Supplier Device Package: TO-220-3
Operating Temperature - Junction: -40°C ~ 150°C
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): 60 V
Voltage - Forward (Vf) (Max) @ If: 580 mV @ 5 A
Current - Reverse Leakage @ Vr: 5 mA @ 60 V
товару немає в наявності
GCQ10A06 GCQ10A06 Виробник : Kyocera AVX GCQ10A06_file-3165492.pdf Schottky Diodes & Rectifiers DIODE SCHOTTKY 60V 10A TO-220