Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H100RB01D
GCQ1555C1H100RB01D
GCQ1555C1H100RB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H100RB01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 pF 50 VDC 2.5% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCQ1555C1H100RB01D GCQ1555C1H100RB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1H100RB01-01.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10 pF 50 VDC 2.5% 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
GCQ1555C1H100RB01D GCQ1555C1H100RB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1H100RB01-01.pdf Description: CAP CER 10PF 50V C0G/NP0 0402