Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H1R3BB01D
GCQ1555C1H1R3BB01D
GCQ1555C1H1R3BB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H1R3BB01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 1.3PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 50V
Package / Case: 0402 (1005 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.022" (0.55mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1.3 pF
на замовлення 9438 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 25
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1.3PF 50V C0G/NP0 0402, Tolerance: ±0.1pF, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 50V, Package / Case: 0402 (1005 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.022" (0.55mm), Part Status: Active, Capacitance: 1.3 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCQ1555C1H1R3BB01D GCQ1555C1H1R3BB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1H1R3BB01_01-1969813.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 1.3pF Tol 0.1pF AEC-Q200
GCQ1555C1H1R3BB01D GCQ1555C1H1R3BB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1H1R3BB01-01.pdf Description: CAP CER 1.3PF 50V C0G/NP0 0402
Tolerance: ±0.1pF
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 50V
Ratings: AEC-Q200
Part Status: Active
Capacitance: 1.3 pF