Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H1R4BB01D
GCQ1555C1H1R4BB01D
GCQ1555C1H1R4BB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H1R4BB01_01-1969696.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 1.4pF 0.1pF AEC-Q200
на замовлення 8858 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук