Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H2R5DB01D
GCQ1555C1H2R5DB01D
GCQ1555C1H2R5DB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H2R5DB01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 2.5PF 50V C0G/NP0 0402
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 2.5pF 0.5pF AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCQ1555C1H2R5DB01D GCQ1555C1H2R5DB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1HR51WB01-01-1154307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 2.5pF 0.5pF AEC-Q200