Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H2R8BB01D
GCQ1555C1H2R8BB01D
GCQ1555C1H2R8BB01D Murata Electronics
GCQ1555C1HR51WB01-01-1154307.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 2.8pF 0.1pF AEC-Q200
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCQ1555C1H2R8BB01D GCQ1555C1H2R8BB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1H2R8BB01-01.pdf Description: CAP CER 2.8PF 50V C0G/NP0 0402