Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H2R9CB01D
GCQ1555C1H2R9CB01D
GCQ1555C1H2R9CB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H2R9CB01_01-1969735.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 2.9pF 0.25pF AEC-Q200
на замовлення 9250 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCQ1555C1H2R9CB01D GCQ1555C1H2R9CB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1H2R9CB01-01.pdf Description: CAP CER 2.9PF 50V C0G/NP0 0402
товару немає в наявності