Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H3R2BB01D
GCQ1555C1H3R2BB01D
GCQ1555C1H3R2BB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H3R2BB01_01-1969824.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 3.2pF 0.1pF AEC-Q200
на замовлення 8700 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCQ1555C1H3R2BB01D GCQ1555C1H3R2BB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1H3R2BB01-01.pdf Description: CAP CER 3.2PF 50V C0G/NP0 0402