Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H5R8BB01D
GCQ1555C1H5R8BB01D
GCQ1555C1H5R8BB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H5R8BB01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 5.8PF 50V C0G/NP0 0402
на замовлення 7391 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 5.8pF 0.1pF AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCQ1555C1H5R8BB01D GCQ1555C1H5R8BB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1H5R8BB01-01.pdf Description: CAP CER 5.8PF 50V C0G/NP0 0402
товару немає в наявності
GCQ1555C1H5R8BB01D GCQ1555C1H5R8BB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1HR51WB01-01-1154307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 5.8pF 0.1pF AEC-Q200