Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H8R1BB01D
GCQ1555C1H8R1BB01D
GCQ1555C1H8R1BB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H8R1BB01-01.pdf
Виробник: Murata Electronics
Description: CAP CER 8.1PF 50V C0G/NP0 0402
на замовлення 9661 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 8.1pF 0.1pF AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCQ1555C1H8R1BB01D GCQ1555C1H8R1BB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1H8R1BB01-01.pdf Description: CAP CER 8.1PF 50V C0G/NP0 0402
товару немає в наявності
GCQ1555C1H8R1BB01D GCQ1555C1H8R1BB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1HR51WB01-01-1154307.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 0402 50VDC 8.1pF 0.1pF AEC-Q200