Продукція > MURATA ELECTRONICS > GCQ1555C1H8R3BB01D
GCQ1555C1H8R3BB01D
GCQ1555C1H8R3BB01D Murata Electronics
GCQ1555C1H8R3BB01-01A.pdf
Виробник: Murata Electronics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 8.3 pF 50 VDC 0.1 pF 0402 C0G (NP0) AEC-Q200
на замовлення 9785 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GCQ1555C1H8R3BB01D GCQ1555C1H8R3BB01D Виробник : Murata Electronics GCQ1555C1H8R3BB01-01.pdf Description: CAP CER 8.3PF 50V C0G/NP0 0402
товару немає в наявності