GCS350PS56
GCS350PS56 XP Power
SF_GCS.pdf
Виробник: XP Power
Description: AC/DC CONVERTER 56V 200W
Packaging: Box
Power (Watts): 200W (350W Forced Air)
Features: 80 Plus® Silver, Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input
Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 70°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Approval Agency: CB, CE
Efficiency: 93%
Voltage - Output 1: 56V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 4 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 3.6 A
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 56V 200W, Packaging: Box, Power (Watts): 200W (350W Forced Air), Features: 80 Plus® Silver, Adjustable Output, PFC, Remote Sense, Universal Input, Size / Dimension: 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 70°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Approval Agency: CB, CE, Efficiency: 93%, Voltage - Output 1: 56V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 4 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 3.6 A.