Продукція > STARPOWER > GD35PJY120F2S
GD35PJY120F2S
GD35PJY120F2S STARPOWER
3789526.pdf
Виробник: STARPOWER
Description: STARPOWER - GD35PJY120F2S - IGBT-Modul, PIM-Dreiphasen-Eingangsgleichrichter, 63 A, 1.7 V, 225 W, 150 °C, Modul
tariffCode: 85412900
Transistormontage: Modul
rohsCompliant: YES
IGBT-Technologie: Trench/Feldstop
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kollektor-Emitter-Sättigungsspannung: 1.7V
usEccn: EAR99
IGBT-Anschluss: Lötanschluss
euEccn: NLR
Verlustleistung: 225W
Bauform - Transistor: Modul
Dauerkollektorstrom: 63A
Produktpalette: -
Kollektor-Emitter-Spannung, max.: 1.2kV
IGBT-Konfiguration: PIM-Dreiphasen-Eingangsgleichrichter
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: To Be Advised
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STARPOWER - GD35PJY120F2S - IGBT-Modul, PIM-Dreiphasen-Eingangsgleichrichter, 63 A, 1.7 V, 225 W, 150 °C, Modul, tariffCode: 85412900, Transistormontage: Modul, rohsCompliant: YES, IGBT-Technologie: Trench/Feldstop, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kollektor-Emitter-Sättigungsspannung: 1.7V, usEccn: EAR99, IGBT-Anschluss: Lötanschluss, euEccn: NLR, Verlustleistung: 225W, Bauform - Transistor: Modul, Dauerkollektorstrom: 63A, Produktpalette: -, Kollektor-Emitter-Spannung, max.: 1.2kV, IGBT-Konfiguration: PIM-Dreiphasen-Eingangsgleichrichter, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: To Be Advised.
Інші пропозиції GD35PJY120F2S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GD35PJY120F2S Виробник : STARPOWER SEMICONDUCTOR Category: IGBT modules
Description: Module: IGBT; diode/transistor; boost chopper; Urmax: 1200V; F2.0
Semiconductor structure: diode/transistor
Case: F2.0
Type of semiconductor module: IGBT
Electrical mounting: Press-in PCB
Mechanical mounting: screw
Gate-emitter voltage: ±20V
Collector current: 35A
Pulsed collector current: 70A
Max. off-state voltage: 1.2kV