GE12I18-P1J
GE12I18-P1J MEAN WELL
GE12.pdf
Виробник: MEAN WELL
Category: Plug-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 18VDC; 0.83A; 15W; 78%
Related items: GE-AU; GE-EU; GE-MIX; GE-UK; GE-US
Kind of power supply: mains; plug-in
Polarisation: positive inner pin
Connector variant: straight
Type of power supply: switching
Tester features: without the input plug
Operating temperature: -10...50°C
Body dimensions: 70.4x40x38.8mm
Maximum output current: 0.83A
Length of output cable: 1.5m
Output voltage: 18V DC
Power: 15W
Efficiency: 78%
Kind of output connector: 5,5/2,1
Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC
Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP
Operating modes: constant voltage
Conform to the norm: Energy efficiency Level VI
на замовлення 66 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Plug-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; mains,plug-in; 18VDC; 0.83A; 15W; 78%, Related items: GE-AU; GE-EU; GE-MIX; GE-UK; GE-US, Kind of power supply: mains; plug-in, Polarisation: positive inner pin, Connector variant: straight, Type of power supply: switching, Tester features: without the input plug, Operating temperature: -10...50°C, Body dimensions: 70.4x40x38.8mm, Maximum output current: 0.83A, Length of output cable: 1.5m, Output voltage: 18V DC, Power: 15W, Efficiency: 78%, Kind of output connector: 5,5/2,1, Supply voltage: 90...264V AC; 135...370V DC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; short circuit protection SCP, Operating modes: constant voltage, Conform to the norm: Energy efficiency Level VI.
Інші пропозиції GE12I18-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GE12I18-P1J GE12I18-P1J Виробник : MEAN WELL USA Inc. GE12I-spec.pdf Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 15W
товару немає в наявності
GE12I18-P1J GE12I18-P1J Виробник : MEAN WELL GE12I-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 15W 18V 0.83A