GE150A4851F01
GE150A4851F01 SL POWER / Advanced Energy
GE150_DS.pdf
Виробник: SL POWER / Advanced Energy
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W
Packaging: Box
Size / Dimension: 6.46" L x 2.83" W x 1.46" H (164.1mm x 71.9mm x 37.1mm)
Voltage - Output: 48V
Output Connector: Rectangular, 6 Position
Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
Cord Length: 45.9" (1.17m)
Operating Temperature: -20°C ~ 50°C
Applications: ITE (Commercial), Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cULus, UL
Form: Desktop (Class I)
Efficiency: Level VI, CoC Tier 2
Current - Output (Max): 3.13A
Input Connector: IEC 320-C14
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 150mW (Max)
Power (Watts): 150 W
Standard Number: 60601-1; 62368-1
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 48V 150W, Packaging: Box, Size / Dimension: 6.46" L x 2.83" W x 1.46" H (164.1mm x 71.9mm x 37.1mm), Voltage - Output: 48V, Output Connector: Rectangular, 6 Position, Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC, Cord Length: 45.9" (1.17m), Operating Temperature: -20°C ~ 50°C, Applications: ITE (Commercial), Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, UL, Form: Desktop (Class I), Efficiency: Level VI, CoC Tier 2, Current - Output (Max): 3.13A, Input Connector: IEC 320-C14, Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 150mW (Max), Power (Watts): 150 W, Standard Number: 60601-1; 62368-1.
Інші пропозиції GE150A4851F01
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GE150A4851F01 GE150A4851F01 Виробник : SL Power GE150_DS-3398586.pdf Desktop AC Adapters 150W 48V 3.2A Med 6 pin