GE18I18-P1J
GE18I18-P1J MEAN WELL USA Inc.
GE18I-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 18V 18W
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції GE18I18-P1J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GE18I18-P1J GE18I18-P1J Виробник : MEAN WELL GE18I-spec.pdf Wall Mount AC Adapters 18W 18V 1A