GEN4-4DCAPE-43T
GEN4-4DCAPE-43T 4D Systems Pty Ltd
187
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: LCD CAPE 4.3" RES TOUCH
Packaging: Bulk
Function: LCD Touchscreen 4.3"
Type: Display
Contents: Board(s)
Platform: BeagleBone Black
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Illumin: LED; Dim: 127.6x69.3x7.9mm, Kit contents: 30pin FFC cable; display module; documentation; gen4-4DCAPE adapter, Interface: I2C, Connection: FFC/FPC, Touchpad: resistance, Illumination: LED, Display features: smart, Type of display: TFT, Dimensions: 127.6x69.3x7.9mm, Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm, Screen size: 4.3", Supply voltage: 5V DC, Luminosity: 400cd/m2, Display resolution: 480x272, Contrast: 500:1, Manufacturer series: Beagle Bone Black.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-4DCAPE-43T GEN4-4DCAPE-43T Виробник : 4D Systems 187 Display Modules 4.3", 480x272 pixel, LCD Cape for BeagleBone Black with Resistive Touch Screen and gen4-4DCAPE-ADAPTOR
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; Illumin: LED; Dim: 127.6x69.3x7.9mm
Kit contents: 30pin FFC cable; display module; documentation; gen4-4DCAPE adapter
Interface: I2C
Connection: FFC/FPC
Touchpad: resistance
Illumination: LED
Display features: smart
Type of display: TFT
Dimensions: 127.6x69.3x7.9mm
Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm
Screen size: 4.3"
Supply voltage: 5V DC
Luminosity: 400cd/m2
Display resolution: 480x272
Contrast: 500:1
Manufacturer series: Beagle Bone Black
на замовлення 4 шт:
GEN4-4DCAPE-43T GEN4-4DCAPE-43T Виробник : 4D SYSTEMS 187 Description: 4D SYSTEMS - GEN4-4DCAPE-43T - BeagleBone Black-Cape, LCD, 4.3", resistiver Touchscreen
tariffCode: 85285291
Art des Zubehörs: Cape, 4.3"-LCD mit resistivem Touchscreen