Продукція > 4D SYSTEMS > GEN4-4DCAPE-50T
GEN4-4DCAPE-50T
GEN4-4DCAPE-50T 4D SYSTEMS
187
Виробник: 4D SYSTEMS
Description: 4D SYSTEMS - GEN4-4DCAPE-50T - BeagleBone Black-Cape, LCD, 5", resistiver Touchscreen
tariffCode: 85285291
Art des Zubehörs: Cape, 5"-LCD mit resistivem Touchscreen
Produktpalette: Compute Module 3+ Series
на замовлення 12 шт:
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 5"; 800x480; Illumin: LED; Dim: 142.8x77.9x7.8mm; 5VDC, Kit contents: 30pin FFC cable; display module; documentation; gen4-4DCAPE adapter, Interface: I2C, Connection: FFC/FPC, Touchpad: resistance, Illumination: LED, Display features: smart, Type of display: TFT, Dimensions: 142.8x77.9x7.8mm, Window dimensions (H x W): 108x64.8mm, Screen size: 5", Supply voltage: 5V DC, Luminosity: 400cd/m2, Display resolution: 800x480, Contrast: 500:1, Manufacturer series: Beagle Bone Black.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-4DCAPE-50T GEN4-4DCAPE-50T Виробник : 4D Systems 187 Display Modules 5.0", 800x480 pixel, LCD Cape for BeagleBone Black with Resistive Touch Screen and gen4-4DCAPE-ADAPTOR
на замовлення 14 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-4DCAPE-50T GEN4-4DCAPE-50T Виробник : 4D Systems Pty Ltd 187 Description: LCD CAPE 5.0" RES TOUCH
Packaging: Bulk
Function: LCD Touchscreen 5"
Part Status: Active
на замовлення 5 шт:
Description: Display: TFT; 5"; 800x480; Illumin: LED; Dim: 142.8x77.9x7.8mm; 5VDC
Kit contents: 30pin FFC cable; display module; documentation; gen4-4DCAPE adapter
Interface: I2C
Connection: FFC/FPC
Touchpad: resistance
Type of display: TFT
Dimensions: 142.8x77.9x7.8mm
Window dimensions (H x W): 108x64.8mm
Screen size: 5"
Supply voltage: 5V DC