Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-4DPI-50CT-CLB
GEN4-4DPI-50CT-CLB
GEN4-4DPI-50CT-CLB 4D Systems Pty Ltd
gen4-4DPi-series
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5"
Interface: SPI
Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 2 шт:
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 5", Packaging: Bulk, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: SPI, Viewing Area: 108.00mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-4DPI-50CT-CLB GEN4-4DPI-50CT-CLB Виробник : 4D Systems 70262D2A6610A9BFC2A52669B6945A2D88A0846F5E91CF21CC64F24DBF99343E.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 5.0", 480x800 pixel, gen4 Primary Display with Capacitive Touch for the Raspberry Pi