GEN4-ESP32-32
GEN4-ESP32-32 4D Systems Pty Ltd
23700
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, TN - Twisted Nematic
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, UART
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Controller Type: ESP32
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.2"; 240x320; 8MBRAM,16MbFLASH; 200cd/m2; uC: ESP32, Interface: GPIO x20; I2C x2; SPI x2, Touchpad: none, Microcontroller: ESP32, Manufacturer series: gen4-ESP32, Connection: FPC; USB C socket, Kind of display: graphical; matrix TN, Type of display: TFT, Operating temperature: -20...65°C, Window dimensions (H x W): 64.8x48.6mm, Body dimensions: 95.7x57.14x12.9mm, Operating current: 188mA, Supply voltage: 4...6V, Screen size: 3.2", Luminosity: 200cd/m2, Display resolution: 240x320, Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH, Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board; WiFi antenna.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ESP32-32 GEN4-ESP32-32 Виробник : 4D Systems gen4_ESP32_Series_Datasheet_R_1_0.pdf Display Modules 3.2", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC
на замовлення 11 шт:
Кількість Ціна
GEN4-ESP32-32 GEN4-ESP32-32 Виробник : 4D Systems 23700 Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 3.2"; 240x320; 8MBRAM,16MbFLASH; 200cd/m2; uC: ESP32
Interface: GPIO x20; I2C x2; SPI x2
Touchpad: none
Microcontroller: ESP32
Manufacturer series: gen4-ESP32
Connection: FPC; USB C socket
Kind of display: graphical; matrix TN
Type of display: TFT
Operating temperature: -20...65°C
Window dimensions (H x W): 64.8x48.6mm
Body dimensions: 95.7x57.14x12.9mm
Operating current: 188mA
Supply voltage: 4...6V
Screen size: 3.2"
Luminosity: 200cd/m2
Display resolution: 240x320
Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH
Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board; WiFi antenna