GEN4-ESP32-35CT
GEN4-ESP32-35CT 4D Systems Pty Ltd
23700
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: I2C, SPI, UART
Viewing Area: 48.96mm W x 73.44mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Controller Type: ESP32
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
на замовлення 17 шт:
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; 8MBRAM,16MbFLASH; 295cd/m2; uC: ESP32, Interface: GPIO x20; I2C x2; SPI x2, Touchpad: capacitive, Microcontroller: ESP32, Manufacturer series: gen4-ESP32, Connection: FPC; USB C socket, Kind of display: graphical; matrix IPS, Type of display: TFT, Operating temperature: -20...65°C, Window dimensions (H x W): 73.44x48.96mm, Body dimensions: 101.1x56.6x13.1mm, Operating current: 184mA, Supply voltage: 4...6V, Screen size: 3.5", Luminosity: 295cd/m2, Display resolution: 320x480, Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH, Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board; WiFi antenna.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ESP32-35CT GEN4-ESP32-35CT Виробник : 4D Systems 2835C6A3A5448A6E9A19F34F27F9AAB74850A920F46D1F6E993AFE0AFD11C815.pdf Display Modules 3.5", 320x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC with Capacitive Touch Panel
на замовлення 8 шт:
Кількість Ціна
GEN4-ESP32-35CT GEN4-ESP32-35CT Виробник : 4D Systems 23700 Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; 8MBRAM,16MbFLASH; 295cd/m2; uC: ESP32
Interface: GPIO x20; I2C x2; SPI x2
Touchpad: capacitive
Microcontroller: ESP32
Manufacturer series: gen4-ESP32
Connection: FPC; USB C socket
Kind of display: graphical; matrix IPS
Type of display: TFT
Operating temperature: -20...65°C
Window dimensions (H x W): 73.44x48.96mm
Body dimensions: 101.1x56.6x13.1mm
Operating current: 184mA
Supply voltage: 4...6V
Screen size: 3.5"
Luminosity: 295cd/m2
Display resolution: 320x480
Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH
Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board; WiFi antenna