GEN4-ESP32-43
GEN4-ESP32-43 4D Systems Pty Ltd
23702
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: I2C, SPI, UART
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Controller Type: FT5446
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 4.3"; 800x480; 8MBRAM,16MbFLASH; 600cd/m2; uC: ESP32, Interface: GPIO x17; I2C x2; SPI x4, Touchpad: none, Microcontroller: ESP32, Manufacturer series: gen4-ESP32, Connection: FPC; USB C socket, Kind of display: graphical; matrix IPS, Type of display: TFT, Operating temperature: -20...65°C, Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm, Body dimensions: 127.6x69.3x11.8mm, Operating current: 208mA, Supply voltage: 4...6V, Screen size: 4.3", Luminosity: 600cd/m2, Display resolution: 800x480, Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH, Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board; WiFi antenna.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ESP32-43 GEN4-ESP32-43 Виробник : 4D Systems gen4_ESP32_RGB_Series_Datasheet_R_1_0.pdf Display Modules 4.3", 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC
на замовлення 11 шт:
Кількість Ціна
GEN4-ESP32-43 GEN4-ESP32-43 Виробник : 4D Systems 23702 Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 4.3"; 800x480; 8MBRAM,16MbFLASH; 600cd/m2; uC: ESP32
Interface: GPIO x17; I2C x2; SPI x4
Touchpad: none
Microcontroller: ESP32
Manufacturer series: gen4-ESP32
Connection: FPC; USB C socket
Kind of display: graphical; matrix IPS
Type of display: TFT
Operating temperature: -20...65°C
Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm
Body dimensions: 127.6x69.3x11.8mm
Operating current: 208mA
Supply voltage: 4...6V
Screen size: 4.3"
Luminosity: 600cd/m2
Display resolution: 800x480
Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH
Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board; WiFi antenna