GEN4-ESP32-70
GEN4-ESP32-70 4D Systems Pty Ltd
23702
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 7"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, TN - Twisted Nematic
Interface: I2C, SPI, UART
Viewing Area: 153.84mm W x 85.63mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Controller Type: FT5446
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Non-Touch
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 7"; 800x480; 8MBRAM,16MbFLASH; 500cd/m2; uC: ESP32, Interface: GPIO x17; I2C x2; SPI x4, Touchpad: none, Microcontroller: ESP32, Manufacturer series: gen4-ESP32, Connection: FPC; USB C socket, Kind of display: graphical; matrix TN, Type of display: TFT, Operating temperature: -20...65°C, Window dimensions (H x W): 153.84x85.63mm, Body dimensions: 187x102.1x13.4mm, Operating current: 598mA, Supply voltage: 4...6V, Screen size: 7", Luminosity: 500cd/m2, Display resolution: 800x480, Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH, Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board; WiFi antenna.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ESP32-70 GEN4-ESP32-70 Виробник : 4D Systems gen4_ESP32_RGB_Series_Datasheet_R_1_0.pdf Display Modules 7.0", 800x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded ESP32 SoC
на замовлення 10 шт:
Кількість Ціна
GEN4-ESP32-70 GEN4-ESP32-70 Виробник : 4D Systems 23702 Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 7"; 800x480; 8MBRAM,16MbFLASH; 500cd/m2; uC: ESP32
Interface: GPIO x17; I2C x2; SPI x4
Touchpad: none
Connection: FPC; USB C socket
Kind of display: graphical; matrix TN
Type of display: TFT
Operating temperature: -20...65°C
Window dimensions (H x W): 153.84x85.63mm
Body dimensions: 187x102.1x13.4mm
Operating current: 598mA
Supply voltage: 4...6V
Screen size: 7"
Luminosity: 500cd/m2
Display resolution: 800x480
Memory: 8MB RAM; 16Mb FLASH
Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board; WiFi antenna