GEN4-FT812-70T
GEN4-FT812-70T 4D Systems Pty Ltd
1613_762.pdf
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT - 7"
Interface: SPI
Viewing Area: 165.40mm W x 102.10mm H
Dot Pixels: 480 x 800
Controller Type: FT812
Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm)
Touchscreen: Resistive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT - 7", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: SPI, Viewing Area: 165.40mm W x 102.10mm H, Dot Pixels: 480 x 800, Controller Type: FT812, Diagonal Screen Size: 7" (177.80mm), Touchscreen: Resistive.
Інші пропозиції GEN4-FT812-70T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-FT812-70T GEN4-FT812-70T Виробник : 4D Systems gen4_FT81x_Series_Datasheet_R_1_5-3596541.pdf Display Modules 7.0 inch gen4 Series SPI Display with FT812 and Resistive Touch