Продукція > 4D SYSTEMS > GEN4-FT813-50CTP-CLB
GEN4-FT813-50CTP-CLB
  • GEN4-FT813-50CTP-CLB
  • GEN4-FT813-50CTP-CLB
  • GEN4-FT813-50CTP-CLB
  • GEN4-FT813-50CTP-CLB
GEN4-FT813-50CTP-CLB 4D Systems
GEN4-FT812-43T.pdf
Виробник: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 5"; 800x480; 1MBRAM; Window dimensions: 108x64.8mm
Type of display: TFT
Screen size: 5"
Display resolution: 800x480
Dimensions: 140.7x93.8x8.2mm
Window dimensions (H x W): 108x64.8mm
Supply voltage: 5V DC
Interface: GPIO; SPI
Display features: smart
Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board
No. of colours: 16.7M
Microcontroller: FT813
Operating temperature: -20...70°C
Luminosity: 475cd/m2
Memory: 1MB RAM
Kind of display: graphical
Touchpad: capacitive
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 5"; 800x480; 1MBRAM; Window dimensions: 108x64.8mm, Type of display: TFT, Screen size: 5", Display resolution: 800x480, Dimensions: 140.7x93.8x8.2mm, Window dimensions (H x W): 108x64.8mm, Supply voltage: 5V DC, Interface: GPIO; SPI, Display features: smart, Kit contents: 30pin FFC cable; display module; gen4-Breakout Board, No. of colours: 16.7M, Microcontroller: FT813, Operating temperature: -20...70°C, Luminosity: 475cd/m2, Memory: 1MB RAM, Kind of display: graphical, Touchpad: capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-FT813-50CTP-CLB Виробник : 4D Systems Pty Ltd Description: 5.0 INCH GEN4 SERIES SPI DISPLAY
Interface: SPI
Viewing Area: 121.20mm W x 76.30mm H
Dot Pixels: 480 x 800
Controller Type: FT813
Diagonal Screen Size: 5" (127.00mm)
Touchscreen: Capacitive
товару немає в наявності
GEN4-FT813-50CTP-CLB GEN4-FT813-50CTP-CLB Виробник : 4D Systems gen4-FT81x_Series_Datasheet_R_1_5.pdf Display Modules 5.0 inch gen4 Series SPI Display with FT813 and Capacitive Touch with Cover Lens Bezel