GEN4-IOD-28T
GEN4-IOD-28T 4D Systems
gen4-IOD.pdf GEN4-IOD-24T.pdf
Виробник: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 2.8"; 320x240; 80kBRAM,125kBSRAM,512kBFLASH; IoD
Programmers and development kits features: ESP8266 WiFi module; socket for microSD cards
Interface: SPI
Memory: 80kB RAM; 125kB SRAM; 512kB FLASH
Manufacturer series: IoD
Kind of display: graphical
Touchpad: resistance
Type of display: TFT
Window dimensions (H x W): 57.6x43.2mm
Dimensions: 87.3x52.1x7.3mm
Screen size: 2.8"
Supply voltage: 4...5.5V DC
Display resolution: 320x240
Luminosity: 140cd/m2
Contrast: 250:1
No. of colours: 65k
Microcontroller: ESP8266
на замовлення 4 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 2.8"; 320x240; 80kBRAM,125kBSRAM,512kBFLASH; IoD, Programmers and development kits features: ESP8266 WiFi module; socket for microSD cards, Interface: SPI, Memory: 80kB RAM; 125kB SRAM; 512kB FLASH, Manufacturer series: IoD, Kind of display: graphical, Touchpad: resistance, Type of display: TFT, Window dimensions (H x W): 57.6x43.2mm, Dimensions: 87.3x52.1x7.3mm, Screen size: 2.8", Supply voltage: 4...5.5V DC, Display resolution: 320x240, Luminosity: 140cd/m2, Contrast: 250:1, No. of colours: 65k, Microcontroller: ESP8266.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-IOD-28T Виробник : 4D Systems Pty Ltd Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: Wi-Fi
Viewing Area: 43.20mm W x 57.60mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
на замовлення 7 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-IOD-28T GEN4-IOD-28T Виробник : 4D Systems 3261C24D8E94C42BF25E44B01EA8C9597301A39ABB3B595C6007F5363826105C.pdf Display Modules 2.8", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module powered by Espressif ESP8266 SoC built-in Wifi and Resistive Touch panel