Продукція > 4D SYSTEMS > GEN4-RP2350-28CT
GEN4-RP2350-28CT
GEN4-RP2350-28CT 4D Systems
gen4_RP2350_MCU_Series_Datasheet_R_1_1.pdf
Виробник: 4D Systems
Display Modules 2.8", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded Raspberry Pi Pi RP2350 with Capacitive Touch Panel
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 2.8"; 240x320; 520BSRAM,8MBPSRAM,16MBFLASH; 4÷6V, Memory: 520B SRAM; 8MB PSRAM; 16MB FLASH, Supply voltage: 4...6V, Connection: 30pin FFC; microSD; USB C, Interface: GPIO; I2C; SPI; UART, Operating temperature: -20...65°C, Manufacturer series: gen4-RP2350, Type of display: TFT, Window dimensions (H x W): 57.6x43.2mm, Body dimensions: 87.3x52.1x12.6mm, Related items: GEN4-RP2350-SK; GEN4-RP2350-SK-1, Screen size: 2.8", Luminosity: 280cd/m2, Display resolution: 240x320, Kind of display: graphical; matrix IPS, Touchpad: capacitive, Microcontroller: RP2350.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: Display: TFT; 2.8"; 240x320; 520BSRAM,8MBPSRAM,16MBFLASH; 4÷6V
Memory: 520B SRAM; 8MB PSRAM; 16MB FLASH
Supply voltage: 4...6V
Connection: 30pin FFC; microSD; USB C
Interface: GPIO; I2C; SPI; UART
Operating temperature: -20...65°C
Manufacturer series: gen4-RP2350
Type of display: TFT
Window dimensions (H x W): 57.6x43.2mm
Body dimensions: 87.3x52.1x12.6mm
Screen size: 2.8"
Luminosity: 280cd/m2
Display resolution: 240x320
Kind of display: graphical; matrix IPS
Touchpad: capacitive
Microcontroller: RP2350
на замовлення 5 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-RP2350-28CT Виробник : 4D Systems Pty Ltd 1613_gen4-RP2350-RGB_Series_Datasheet.pdf Description: 2.8", 240X320 PIXELS, SLIM INTEL
Packaging: Bulk
Display Type: TFT - Color, IPS (In-Plane Switching)
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: I2C, SPI, TTL, UART
Dot Pixels: 320 x 240 (QVGA)
Diagonal Screen Size: 2.8" (71.12mm)