GEN4-ULCD-24DT
GEN4-ULCD-24DT 4D Systems Pty Ltd
gen4-IB.pdf
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 61 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 2.4"; 240x320; 32kBRAM,192kBFLASH; 300cd/m2; FFC/FPC, Display resolution: 240x320, Dimensions: 78.4x44.8x7.4mm, Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3, Supply voltage: 5V DC, Operating temperature: -15...65°C, Window dimensions (H x W): 36.7x49mm, Operating current: 0.15A, Screen size: 2.4", Luminosity: 300cd/m2, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, No. of colours: 65k, Type of display: TFT, Connector pinout layout: 1x30, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual, Related items: MOTG-AC1, Flash memory organisation: 6x32kB, Touchpad: resistance, Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input, Microcontroller: DIABLO16, Connection: FFC/FPC, Kind of display: graphical.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-24DT GEN4-ULCD-24DT Виробник : 4D Systems 4D_Systems_gen4-uLCD-24-35D_Series_Datasheet_R_2_2.pdf Display Modules 2.4", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Resistive Touch panel
на замовлення 627 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: Display: TFT; 2.4"; 240x320; 32kBRAM,192kBFLASH; 300cd/m2; FFC/FPC
Display resolution: 240x320
Dimensions: 78.4x44.8x7.4mm
Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3
Supply voltage: 5V DC
Operating temperature: -15...65°C
Window dimensions (H x W): 36.7x49mm
Operating current: 0.15A
Screen size: 2.4"
Luminosity: 300cd/m2
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
No. of colours: 65k
Type of display: TFT
Connector pinout layout: 1x30
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual