GEN4-ULCD-24PT
GEN4-ULCD-24PT 4D Systems Pty Ltd
home
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.4"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, Parallel, TTL
Viewing Area: 36.70mm W x 49.00mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 2.4" (60.96mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 68 шт:
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 2.4"; 240x320; 14kBFLASH,14kBRAM; 304cd/m2; 5VDC, Memory: 14kB FLASH; 14kB RAM, Dimensions: 78.4x44.8x7.4mm, Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3, Supply voltage: 5V DC, Connection: FFC/FPC, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual, Display features: microSD card reader, Microcontroller: PICASO, Kind of display: graphical, Type of display: TFT, Operating temperature: -15...65°C, Window dimensions (H x W): 36.7x49mm, Operating current: 0.15A, Screen size: 2.4", Display resolution: 240x320, Luminosity: 304cd/m2, No. of colours: 65k, Connector pinout layout: 1x30, Flash memory organisation: 6x32kB, Related items: MOTG-AC3, Touchpad: resistance.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-24PT GEN4-ULCD-24PT Виробник : 4D Systems 9F48EF8048D803B934D5ED9D3236A7C0854195CE207FCFE60EC3ADED19FBEE24.pdf Display Modules 2.4", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded PICASO processor and Resistive Touch panel
на замовлення 282 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Description: Display: TFT; 2.4"; 240x320; 14kBFLASH,14kBRAM; 304cd/m2; 5VDC
Memory: 14kB FLASH; 14kB RAM
Dimensions: 78.4x44.8x7.4mm
Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3
Supply voltage: 5V DC
Connection: FFC/FPC
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual
Display features: microSD card reader
Microcontroller: PICASO
Kind of display: graphical
Type of display: TFT
Operating temperature: -15...65°C
Window dimensions (H x W): 36.7x49mm
Operating current: 0.15A
Screen size: 2.4"