GEN4-ULCD-28PT-AR
GEN4-ULCD-28PT-AR 4D Systems Pty Ltd
130
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 2.8" 240X320
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 2.8"; 240x320; 14kBFLASH,14kBRAM; 220cd/m2; FFC/FPC, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Interface: single-wire; 8bit parallel; GPIO; I2C; serial; SPI, Kind of connector: FFC/FPC, Display resolution: 240x320, Microcontroller: PICASO, Operating temperature: -15...65°C, Memory: 14kB FLASH; 14kB RAM, Screen size: 2.8", Touchpad: resistance, Luminosity: 220cd/m2, No. of colours: 65k, Window dimensions (H x W): 57.6x43.2mm, Display features: microSD card reader, Connector pinout layout: 1x30, Kind of display: graphical, Body dimensions: 87.3x52.1x7.4mm, Operating current: 0.15A, Related items: MOTG-AC3, Supply voltage: 5V DC, Application - series/manufacturer: Arduino, Flash memory organisation: 6x32kB, Type of display: TFT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-28PT-AR GEN4-ULCD-28PT-AR Виробник : 4D Systems 0DD5D16AF7B18468C37A2EFFA544937DC2C682C3E4FE1747C6E79C7C0CF6042F.pdf Display Modules 2.8" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-28PT, Arduino Adaptor Shield + Cable
товару немає в наявності
Description: Display: TFT; 2.8"; 240x320; 14kBFLASH,14kBRAM; 220cd/m2; FFC/FPC
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin
Interface: single-wire; 8bit parallel; GPIO; I2C; serial; SPI
Kind of connector: FFC/FPC
Display resolution: 240x320
Microcontroller: PICASO
Operating temperature: -15...65°C
Memory: 14kB FLASH; 14kB RAM
Screen size: 2.8"
Touchpad: resistance
Luminosity: 220cd/m2
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 57.6x43.2mm
Display features: microSD card reader
Connector pinout layout: 1x30
Kind of display: graphical
Body dimensions: 87.3x52.1x7.4mm
Operating current: 0.15A
Related items: MOTG-AC3
Supply voltage: 5V DC