Продукція > 4D SYSTEMS > GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR
GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR
GEN4-ULCD-32DCT-CLB-AR 4D Systems
1683143671862.pdf
Виробник: 4D Systems
3.2" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-32DCT-CLB, Arduino Adaptor Shield + Cable
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.2"; 240x320; 32kBRAM,192kBFLASH; 304cd/m2; FFC/FPC, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Interface: single-wire; 8bit parallel; GPIO; I2C; serial; SPI, Kind of connector: FFC/FPC, Display resolution: 240x320, Microcontroller: DIABLO16, Operating temperature: -15...65°C, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, Screen size: 3.2", Touchpad: capacitive, Luminosity: 304cd/m2, No. of colours: 65k, Window dimensions (H x W): 64.8x48.6mm, Display features: CRC; external frame; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input, Connector pinout layout: 1x30, Kind of display: graphical, Body dimensions: 98.8x72.6x7.2mm, Operating current: 0.18A, Related items: MOTG-AC1; MOTG-AC2, Supply voltage: 5V DC, Application - series/manufacturer: Arduino, Flash memory organisation: 6x32kB, Type of display: TFT.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
gen4-uLCD-32DCT-CLB-AR gen4-uLCD-32DCT-CLB-AR Виробник : 4D Systems Pty Ltd 4D-Display_click_Compatible_Parts_10-8-18.pdf Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
товару немає в наявності
gen4-uLCD-32DCT-CLB-AR gen4-uLCD-32DCT-CLB-AR Виробник : 4D Systems 4D-Display_click_Compatible_Parts_10-8-18.pdf Display Modules 3.2" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-32DCT-CLB, Arduino Adaptor Shield + Cable
Description: Display: TFT; 3.2"; 240x320; 32kBRAM,192kBFLASH; 304cd/m2; FFC/FPC
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin
Interface: single-wire; 8bit parallel; GPIO; I2C; serial; SPI
Kind of connector: FFC/FPC
Display resolution: 240x320
Microcontroller: DIABLO16
Operating temperature: -15...65°C
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
Screen size: 3.2"
Touchpad: capacitive
Luminosity: 304cd/m2
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 64.8x48.6mm
Connector pinout layout: 1x30
Kind of display: graphical
Body dimensions: 98.8x72.6x7.2mm
Operating current: 0.18A
Related items: MOTG-AC1; MOTG-AC2
Supply voltage: 5V DC