Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-32DCT-CLB
gen4-uLCD-32DCT-CLB
gen4-uLCD-32DCT-CLB 4D Systems Pty Ltd
4D-Display_click_Compatible_Parts_10-8-18.pdf
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 169 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
gen4-uLCD-32DCT-CLB gen4-uLCD-32DCT-CLB Виробник : 4D Systems 4D-Display_click_Compatible_Parts_10-8-18.pdf Display Modules 3.2", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-ULCD-32DCT-CLB GEN4-ULCD-32DCT-CLB Виробник : 4D Systems 1683143671862.pdf 3.2", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel