GEN4-ULCD-32PT
GEN4-ULCD-32PT 4D Systems Pty Ltd
home
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, Parallel, TTL
Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H
Dot Pixels: 240 x 320
Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
Part Status: Active
на замовлення 25 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.2", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, Parallel, TTL, Viewing Area: 48.60mm W x 64.80mm H, Dot Pixels: 240 x 320, Diagonal Screen Size: 3.2" (81.28mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-32PT GEN4-ULCD-32PT Виробник : 4D Systems F0E1EAB5CD99DB63FF3185D22D5B684AD34357C24305034F2EBF088716841D12.pdf Display Modules 3.2", 240x320 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded PICASO processor and Resistive Touch panel