GEN4-ULCD-35DT-AR
GEN4-ULCD-35DT-AR 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-35D-series
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 49.00mm W x 73.40mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 228cd/m2; 5VDC, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Interface: 8bit parallel; GPIO; I2C; serial; single-wire; SPI, Related items: MOTG-AC1; MOTG-AC2, Display resolution: 320x480, Microcontroller: DIABLO16, Operating temperature: -15...65°C, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, Screen size: 3.5", Touchpad: resistance, Luminosity: 228cd/m2, No. of colours: 65k, Window dimensions (H x W): 73.4x49mm, Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input, Connector pinout layout: 1x30, Type of display: TFT, Body dimensions: 101.1x56.6x7.2mm, Operating current: 0.18A, Supply voltage: 5V DC, Flash memory organisation: 6x32kB, Application - series/manufacturer: Arduino, Connection: FFC/FPC, Kind of display: graphical.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-35DT-AR GEN4-ULCD-35DT-AR Виробник : 4D Systems gen4-uLCD-35D-series Display Modules 3.5" gen4 LCD pack for Arduino with gen4-uLCD-35DT, Arduino Adaptor Shield + Cable
товару немає в наявності
Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 228cd/m2; 5VDC
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin
Interface: 8bit parallel; GPIO; I2C; serial; single-wire; SPI
Related items: MOTG-AC1; MOTG-AC2
Display resolution: 320x480
Microcontroller: DIABLO16
Operating temperature: -15...65°C
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
Screen size: 3.5"
Touchpad: resistance
Luminosity: 228cd/m2
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 73.4x49mm
Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input
Connector pinout layout: 1x30
Type of display: TFT
Body dimensions: 101.1x56.6x7.2mm
Operating current: 0.18A
Supply voltage: 5V DC