GEN4-ULCD-35DT-PI
GEN4-ULCD-35DT-PI 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-35D-series
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: DISPLAY LCD TFT 3.5" 480X320
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 49.00mm W x 73.40mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 73.4x49mm; uLCD, Kit contents: 4D Serial Pi adapter; 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB, Interface: 8bit parallel; GPIO; I2C x3; serial; single-wire; SPI x3, Related items: BANANA-PI; BANANA-PI-M1+; BANANA-PI-M2; MOTG-AC1; MOTG-AC2, Display resolution: 320x480, Microcontroller: DIABLO16, Operating temperature: -15...65°C, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, Screen size: 3.5", Touchpad: resistance, Luminosity: 228cd/m2, No. of colours: 65k, Window dimensions (H x W): 73.4x49mm, Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input, Connector pinout layout: 1x30, Type of display: TFT, Operating current: 0.18A, Supply voltage: 5V DC, Flash memory organisation: 6x32kB, Connection: FFC/FPC, Manufacturer series: uLCD, Kind of display: graphical.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-35DT-PI GEN4-ULCD-35DT-PI Виробник : 4D Systems gen4-uLCD-35D-series Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 3.5" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-35DT, 4D Serial Pi Adaptor + Cable
товару немає в наявності
Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 73.4x49mm; uLCD
Kit contents: 4D Serial Pi adapter; 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB
Interface: 8bit parallel; GPIO; I2C x3; serial; single-wire; SPI x3
Related items: BANANA-PI; BANANA-PI-M1+; BANANA-PI-M2; MOTG-AC1; MOTG-AC2
Display resolution: 320x480
Microcontroller: DIABLO16
Operating temperature: -15...65°C
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
Screen size: 3.5"
Touchpad: resistance
Luminosity: 228cd/m2
No. of colours: 65k
Window dimensions (H x W): 73.4x49mm
Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input
Connector pinout layout: 1x30
Type of display: TFT
Operating current: 0.18A
Supply voltage: 5V DC