Продукція > 4D SYSTEMS > GEN4-ULCD-35DT
GEN4-ULCD-35DT
GEN4-ULCD-35DT 4D Systems
GEN4-ULCD-35D.pdf
Виробник: 4D Systems
Category: Intelligent displays modules
Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 228cd/m2; FFC/FPC
Display resolution: 320x480
Dimensions: 101.1x56.6x7.2mm
Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3
Supply voltage: 5V DC
Operating temperature: -15...65°C
Window dimensions (H x W): 73.4x49mm
Operating current: 0.18A
Screen size: 3.5"
Luminosity: 228cd/m2
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
No. of colours: 65k
Type of display: TFT
Connector pinout layout: 1x30
Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual
Related items: MOTG-AC1; MOTG-AC2
Flash memory organisation: 6x32kB
Touchpad: resistance
Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input
Microcontroller: DIABLO16
Connection: FFC/FPC
Kind of display: graphical
на замовлення 1 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 3.5"; 320x480; 32kBRAM,192kBFLASH; 228cd/m2; FFC/FPC, Display resolution: 320x480, Dimensions: 101.1x56.6x7.2mm, Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3, Supply voltage: 5V DC, Operating temperature: -15...65°C, Window dimensions (H x W): 73.4x49mm, Operating current: 0.18A, Screen size: 3.5", Luminosity: 228cd/m2, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, No. of colours: 65k, Type of display: TFT, Connector pinout layout: 1x30, Kit contents: 15cm 30pin FFC cable; GEN4-IB; manual, Related items: MOTG-AC1; MOTG-AC2, Flash memory organisation: 6x32kB, Touchpad: resistance, Display features: CRC; microSD card reader; NeoPixel; pulse output; PWM output; quadrature input, Microcontroller: DIABLO16, Connection: FFC/FPC, Kind of display: graphical.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-35DT GEN4-ULCD-35DT Виробник : 4D Systems Pty Ltd gen4-IB.pdf Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 3.5"
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 49.00mm W x 73.40mm H
Dot Pixels: 480 x 320 (HVGA)
Diagonal Screen Size: 3.5" (88.90mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 134 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-ULCD-35DT GEN4-ULCD-35DT Виробник : 4D Systems gen4-IB.pdf Display Modules 3.5", 320x480 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Resistive Touch panel