Продукція > 4D SYSTEMS > GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-PI 4D Systems
gen4-ulcd-43d_datasheet_r_1_13.pdf
Виробник: 4D Systems
4.3" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-43DCT-CLB, 4D Serial Pi Adaptor + Cable
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; 32kBRAM,192kBFLASH; 475cd/m2; 315mA, Touchpad: capacitive, Version: Cover Lens Bezel, Microcontroller: DIABLO16, Connection: FFC/FPC, Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3, Kind of display: graphical, Display features: microSD card reader; pulse output; PWM output; quadrature input, Application - series/manufacturer: Raspberry Pi, Type of display: TFT, Operating temperature: -10...60°C, Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm, Body dimensions: 123x84.5x8.4mm, Operating current: 0.315A, Supply voltage: 4...5.5V, Screen size: 4.3", Luminosity: 475cd/m2, Display resolution: 480x272, Contrast: 500:1, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, Connector pinout layout: 1x30, No. of colours: 65k, Kit contents: 4D Serial Pi adapter; 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin, Flash memory organisation: 6x32kB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
gen4-uLCD-43DCT-CLB-PI gen4-uLCD-43DCT-CLB-PI Виробник : 4D Systems Pty Ltd 61 Description: DISPLAY LCD TFT 4.3" 480X272
товару немає в наявності
gen4-uLCD-43DCT-CLB-PI gen4-uLCD-43DCT-CLB-PI Виробник : 4D Systems 61 Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 4.3" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-43DCT-CLB, 4D Serial Pi Adaptor + Cable
Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; 32kBRAM,192kBFLASH; 475cd/m2; 315mA
Touchpad: capacitive
Version: Cover Lens Bezel
Microcontroller: DIABLO16
Connection: FFC/FPC
Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3
Kind of display: graphical
Display features: microSD card reader; pulse output; PWM output; quadrature input
Application - series/manufacturer: Raspberry Pi
Type of display: TFT
Operating temperature: -10...60°C
Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm
Body dimensions: 123x84.5x8.4mm
Operating current: 0.315A
Supply voltage: 4...5.5V
Screen size: 4.3"
Luminosity: 475cd/m2
Display resolution: 480x272
Contrast: 500:1
Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH
Connector pinout layout: 1x30
No. of colours: 65k
Kit contents: 4D Serial Pi adapter; 30pin FFC cable; GEN4-IB; ribbon cable with adatper 5pin