Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB
gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB
gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB 4D Systems Pty Ltd
gen4-uLCD-43D-series
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Backlight: LED - White
Interface: Parallel/Serial
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Part Status: Active
на замовлення 1 шт:
Написати відгук
Category: Intelligent displays modules, Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; 32kBRAM,192kBFLASH; uC: DIABLO16, Kind of connector: FFC/FPC, Touchpad: capacitive, Version: Cover Lens Bezel, Microcontroller: DIABLO16, Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3, Kind of display: graphical, Display features: microSD card reader; pulse output; PWM output; quadrature input, Type of display: TFT, Operating temperature: -10...60°C, Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm, Body dimensions: 123x84.5x8.4mm, Supply voltage: 4...5.5V, Screen size: 4.3", Display resolution: 480x272, Contrast: 500:1, Memory: 32kB RAM; 192kB FLASH, No. of colours: 65k, Connector pinout layout: 1x30, Flash memory organisation: 6x32kB.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB gen4-uLCD-43DCT-CLB-SB Виробник : 4D Systems 4D_Systems_gen4-uLCD-43-70D_Series_Datasheet_R_2_2.pdf Display Modules 4.3", super bright, 480x272 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB GEN4-ULCD-43DCT-CLB-SB Виробник : 4D Systems gen4-ulcd-43d_datasheet_r_1_13.pdf 4.3", super bright, 480x272 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
товару немає в наявності
Description: Display: TFT; 4.3"; 480x272; 32kBRAM,192kBFLASH; uC: DIABLO16
Kind of connector: FFC/FPC
Touchpad: capacitive
Version: Cover Lens Bezel
Microcontroller: DIABLO16
Interface: GPIO; I2C x3; serial; SPI x3
Kind of display: graphical
Display features: microSD card reader; pulse output; PWM output; quadrature input
Type of display: TFT
Operating temperature: -10...60°C
Window dimensions (H x W): 95.04x53.86mm
Body dimensions: 123x84.5x8.4mm
Supply voltage: 4...5.5V
Screen size: 4.3"