Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > gen4-uLCD-43DCT-CLB
gen4-uLCD-43DCT-CLB
gen4-uLCD-43DCT-CLB 4D Systems Pty Ltd
gen4-IB.pdf
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED - White
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
Part Status: Active
на замовлення 63 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED - White, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
gen4-uLCD-43DCT-CLB gen4-uLCD-43DCT-CLB Виробник : 4D Systems 4D_Systems_gen4-uLCD-43-70D_Series_Datasheet_R_2_2.pdf Display Modules 4.3", 480x272 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
GEN4-ULCD-43DCT-CLB GEN4-ULCD-43DCT-CLB Виробник : 4D Systems gen4-ulcd-43d_datasheet_r_1_13.pdf 4.3", 480x272 pixels, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor and Capacitive Touch Cover Lens Bezel
на замовлення 10 шт: