Продукція > 4D SYSTEMS PTY LTD > GEN4-ULCD-43DCT-SB-PI
GEN4-ULCD-43DCT-SB-PI
GEN4-ULCD-43DCT-SB-PI 4D Systems Pty Ltd
1613_PdfFile_211091.pdf
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3"
Packaging: Box
Display Type: TFT - Color
Display Mode: Transmissive
Backlight: LED
Interface: I2C, SPI, TTL
Viewing Area: 123.00mm W x 84.50mm H
Dot Pixels: 480 x 272
Controller Type: DIABLO16
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Capacitive
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 4.3", Packaging: Box, Display Type: TFT - Color, Display Mode: Transmissive, Backlight: LED, Interface: I2C, SPI, TTL, Viewing Area: 123.00mm W x 84.50mm H, Dot Pixels: 480 x 272, Controller Type: DIABLO16, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Capacitive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-43DCT-SB-PI Виробник : 4D Systems 1613_PdfFile_211091.pdf Raspberry Pi Hats / Add-on Boards 4.3" gen4 LCD pack for Raspberry Pi with gen4-uLCD-43DCT-SB, 4D Serial Pi Adaptor + Cable