GEN4-ULCD-43DT-HR
GEN4-ULCD-43DT-HR 4D Systems Pty Ltd
Виробник: 4D Systems Pty Ltd
Description: GRAPHIC DISPLAY - RGB 4.3"
Packaging: Box
Backlight: LED
Interface: I2C, SPI
Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H
Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA)
Controller Type: DIABLO16
Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm)
Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB)
Touchscreen: Resistive
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: GRAPHIC DISPLAY - RGB 4.3", Packaging: Box, Backlight: LED, Interface: I2C, SPI, Viewing Area: 95.04mm W x 53.86mm H, Dot Pixels: 800 x 480 (WVGA), Controller Type: DIABLO16, Diagonal Screen Size: 4.3" (109.22mm), Graphics Color: Red, Green, Blue (RGB), Touchscreen: Resistive.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
GEN4-ULCD-43DT-HR Виробник : 4D Systems 4DSystems_11082023_gen4-uLCD-43D_Series_Datasheet_R_1_15.pdf Display Modules 4.3", 800x480 pixels, high resolution, slim Intelligent Display Module with embedded DIABLO16 processor with Resistive-touch panel